Obchodní podmínky a informace

Objednáním se automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumnění s nimi !!!

Je na místě se předem podívat na mou práci a udělat si tak představu o mém stylu focení. Pozdější reklamace ohledně mého stylu nebudou příjmuty

Co může být předmětem reklamace?

Reklamovat je možné počet fotografií, který není shodný s uvedeným počtem v ceníku.  Můžu něco přehlédnout, v tomto případě mě prosím informujte. :)

Fotografie je odrazem toho, jak svět vidím a cítím barvy. Každá fotka nemusí být ani dokonale ostrá, jsem zastáncem vhodně a zajímavě zachycenému momentu než perfektně ostrého snímku. Předpokladem je, že v případě zájmu jste viděli mé portfolio a tak jste seznámení s tím, jaké prostředí, barvy, typ oblékání na fotkách používám. To stejné platí pro styl úprav fotografií. Pokud by jste měli speciální přání, ráda si ho vyslechnu.

Nelze reklamovat úpravu nebo to, že jsem něco automaticky neodretušovala, pokud víte, že máte nějaké znaménko apod., co by jste na fotografii nechtěli, je třeba mě informovat při zaslání emailu s výběrem fotografií. Stejně tak nelze reklamovat kompozici fotografií apod. Při focení vždy ukazuji náhledy a v tu chvíli je ještě možné cokoliv říct, stačí se domluvit ve chvíli, kdy fotíme. :)

Vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním není v žádném případě důvodem k reklamaci fotografií

Kdy se dostavit na focení a jak dlouho trvá ?

Na focení úplně postačí dostavit se 5-10 minut před focením

Doba fotografování se liší dle typu focení. Jen vyjímečně však bývá delší jak 2 hod( Vyjímku tvoří focení newborn, to může trvat až 5 hodin)

Co když nepříjdu, onemocním nebo mám nějaký jiný problém?

To že onemocníte nebo máte nějaké problémy, se může stát každému, všichni jsme jen lidé a každý můžeme mít nějaké potíže. Snažte se mě ale prosím informovat včas, abych mohla případně termín nabídnout někomu jinému.

Stejně tak se s vámi snažím jednat já. Pokud příjde nějaký problém nebo náhle onemocním, informuji vás včas o tom, že jsem nucena focení přesunout na jiný nejbližší volný termín.

V případě neočekávatelných situací je možné focení přesunout na jiný termín. Pokud ale objednáte na focení dítě, které tou dobou obvykle spává a je unavené, není to neočekávatelná situace.

Fotky, které dostanu, vybíráte sama nebo si mohu vybrat já?

Fotografie, které jsou vám zaslány náhledy k výběru pro úpravu vybírám já. Protřídím fotografie, kde máte zavřené oči, nebo je tam zbytečně moc stejných záběrů. Počet není nikdy stejný. Vždy ale zaručuji dostatek fotografií pro kvalitní výběr v rámci vámi zvoleného balíčku, po té je výběr už jen na vás, nebo je možnost celkový výběr nechat na mě.

Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. není bez mého souhlasu jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (např. odstraněním loga). Jsou ve vlastnictví fotografa a jsou určeny výhradně pro výběry fotek k úpravám

Neručím však za spolupráci všech členů fotografování a nepodaří-li se v určeném časovém rozpětí nafotit dostatečný počet kvalitních fotek, nemůže to být přičítáno na vrub fotografa a zaslání více fotografií k náhledům nelze žádným způsobem vymáhat ani odvozovat od délky a náročnosti focení.

U svatebních fotografií konečný výběr odevzdávaných fotografií zákazníkovi je zcela na mém výlučném uvážení, vždy je ovšem dodržen a zaručen garantovaný počet v rámci zvoleného balíčku. Výběr fotografií je projevem autorského přístupu a mého fotografického stylu. ( To stejné platí pro stužkovací plesy)

Kdy se mohu na své hotové fotky těšit ?

Doba dodání je 3-5 týdnů od termínů focení a může se mírně lišit směrem nahoru, ale i dolů v závislosti na mé aktuální vytíženosti. U svateb je doba dodání fotografií 2-2,5 měsíce od focení, pokud není domluveno předem jinak( V případě nenadálých skutečností si vyhrazuji tuto lhůtu prodloužit).

 tisk a tisk fotografií  není součástí balíčků!!!

Jakmile mi potvrdíte, že jsou fotografie v pořádku,  nepředávám na CD, ale zasílám je bud' to, na ulož.to v zabaleném souboru( RAR, ZIP), odkud si je stáhnete v plném rozlišení a bez mého loga a po stažení je z ulož.to smažu. Jako druhá varianta se nabízí předání fotografií na flesh disku, s kterým si zamnou přijedete. Preferuji ale první variantu a to z toho důvodu, že je nejjednodušší a zastihnout mě doma bývá problém. Sama nikdy nevím, kdy doma budu.

Jak dlouho archivuji fotografie ?

Vámi vybrané fotografie archivuji po dobu 6 měsíců

Je možné zajistit i tisk fotografií a proč nejsou součástí balíčků i fotografie tištěné?

Ceny nezahrnují tisk fotografií proto, že velká část zákazníků si v dnešní době zajišt'uje tisk fotografií raději samo.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Hups, žádné obrázky

V této galerii nejsou doposud nahrané žádné obrázky